Меблі купити в інтернет магазині в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Львові, Дніпропетровську, Києві та інших містах України з доставкою.
kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Меблі

Уточнити пошуковий запит
Будинок зі столиком Океан

Будинок зі столиком Океан

22,883 грн.

Будинок зі столиком Океан включає дві лавки, столик і дашок. Захищає дітей від сонці та дощу, роб..

Дитяча лавка Баранчик

Дитяча лавка Баранчик

2,500 грн.

Дитяча лавка у формі баранчика. Лавки поствляються у частково розібраному вигляді (металевий ..

Дитяча лавка зі столом Равлик

Дитяча лавка зі столом Равлик

4,000 грн.

 Дитяча лавка зі столом "Равлик" прекрасно підійде для оформлення дитячих майданчиків. ..

Дитяча лавка Коник

Дитяча лавка Коник

4,601 грн.

 Дитяча лавка Коник прекрасно підійде для оформлення дитячих майданчиків.   Роз..

Дитяча лавка Кораблик

Дитяча лавка Кораблик

9,652 грн.

 Дитяча лавка Кораблик прекрасно підійде для оформлення дитячих майданчиків.   ..

Дитяча лавка Панда

Дитяча лавка Панда

3,500 грн.

 Дитяча лавка "Панда" прекрасно підійде для оформлення дитячих майданчиків.   ..

Дитяча лавка Рибка

Дитяча лавка Рибка

6,654 грн.

 Дитяча лавка Рибка прекрасно підійде для оформлення дитячих майданчиків.   Роз..

Дитяча лавка Швидка допомога

Дитяча лавка Швидка допомога

10,129 грн.

 Дитяча лавка Швидка допомога прекрасно підійде для оформлення дитячих майданчиків. &nbs..

Дитяча урна з боковим кріпленням і декор

Дитяча урна з боковим кріпленням і декор

2,757 грн.

Дитяча урна з боковим кріпленням і декор Дана модель є важливим елементом будь-якого дитячого..

Дитяча урна Рибка

Дитяча урна Рибка

3,377 грн.

Дитяча урна Рибка Дана модель є важливим елементом будь-якого дитячого майданчика, дитячого с..

Дитяча урна Слоник

Дитяча урна Слоник

3,541 грн.

Дитяча урна Слоник Дана модель є важливим елементом будь-якого дитячого майданчика, дитячого..

Дитяча урна Собачка

Дитяча урна Собачка

3,377 грн.

Дитяча урна Собачка Дана модель є важливим елементом будь-якого дитячого майданчика, дитячого..

Дитяча урна Сонечко

Дитяча урна Сонечко

3,370 грн.

Дитяча урна Сонечко Дана модель є важливим елементом будь-якого дитячого майданчика, дитячог..

Дитяча урна Соняшник

Дитяча урна Соняшник

3,377 грн.

Дитяча урна Соняшник Дана модель є важливим елементом будь-якого дитячого майданчика, дитячог..

Лавка Lasec 1

Лавка Lasec 1

7,600 грн.

 Лавка "Lasec 1" прекрасно підійде для розміщення в різних місцях скупчення людей - пар..

Меблі

Як підібрати меблі для дитячої кімнати

Що передбачає оформлення дитячої кімнати? Якою б великою не була кімната для дитини, простору ніколи не вистачить для ігор, розвитку, навчання та відпочинку. Тому необхідно продумати всі деталі задля практичного використання площі. Досягти практичності і максимального комфорту можна завдяки мобільності, гнучкості і можливості трансформації меблів. При виборі чи то ліжечка, стола або шафи, рішення на користь трансформера або універсального предмету збільшить місце для ігор та вільного руху дитини. А ще такі меблі дають змогу дітям оформити простір навколо себе за власним бажанням. Меблі які можна рухати, переставляти, збирати в різних комбінаціях (легкі, або обладнані коліщатками) дають змогу дитині господарювати у своїй кімнаті з легкістю і непереборним ентузіазмом. Так, наприклад, ліжко може перетворитися на письмовий стіл-парту зі шухлядами, або бути одночасно і ліжком і спортивним куточком.

Активне життя малюка вимагає повноцінного відпочинку. Тому ліжечко малечі має бути містким, зручним, а головне безпечним та екологічно чистим. Меблі необхідно підбирати згідно вподобань і віку дитини. Адже вони це те що оточує вашу крихітку від ранку до вечора і створює затишок у кімнаті. В свою чергу якщо у вас двоє дітей, то для економії простору в кімнаті ліжечко доцільніше обрати двоповерхове.

Перше ліжечко для новонародженої дитини дуже важливо обирати згідно норм зручності та безпеки. Отож, якісні меблі для дому це важливий атрибут благополучного розвитку дитини та радості для усієї сім’ї.

Умеблювання кімнати для немовлят

Немає більшої причини радості як поява в сім’ї малюка. Зрештою для батьків така визначна подія в житті стає причиною змін в будинку, кімнаті або в частині спальні, а саме облаштування і умеблювання оселі для немовляти. З появою малечі першочерговою стає потреба в придбанні дитячого ліжечка, комоду для пеленання та одягу, манежу і крісла для годування.

Для зручності мам необхідним в кімнаті є пеленальний столик, що дозволяє комфортно пеленати дитину не нагинаючись над низьким ліжком. Такий столик зручний для мами по висоті, щоб вона могла робити немовляті масаж та зарядку. Завдяки багатофункціональності та численним перевагам, популярності набуває пеленальний комод. Він виконує як усі функції пеленального столика, так і дозволяє зберігати речі малюка: дрібнички, одяг, постільну білизну.

Дитяче ліжечко - ось основна деталь у лінійці дитячих меблів. І не дарма. До вибору ліжечка батьки повинні поставитись з усією відповідальністю. Тим паче сьогодні ліжечка для немовлят бувають найрізноманітнішими за формою, розміром та кольоровою гаммою. Найпопулярнішим є ліжечко-колиска, воно займає небагато місця, і водночас є зручним для заколисування дитини. А ось ліжечко-манеж чудово підійде як для сну так і для цікавих ігор. Особливу увагу зверніть на місце розміщення ліжечка в кімнаті. Кімната, в якій ви плануєте розмістити дитяче ліжечко, повинна бути достатньо теплою і добре провітрюватись. А для безпеки не розміщуйте над ліжечком полиці, картини чи інші предмети.

У мало вмістимих кімнатах, де важливо заощадити кожен квадратний метр простору,  радимо використовувати конструкції, які легко ховаються або складаються при потребі, такі як дитячі стрибуни з обручем, розвиваючі килимки, маленькі крісла-гойдалки, та крісла для годування. З такими сучасними меблями батьки економлять сили та час, а малята ростуть здоровими та кмітливими.

Зручні меблі для садочків та шкіл

Як відомо, діти – це наше світле майбутнє. І задля забезпечення перспективного майбутнього для малят, дитячі садки та школи стараються забезпечити дітлахів необхідними меблями для класних приміщень. Так як на уроках в школі чи на заняттях в дитячому садку дитина має бути зосереджена на навчанні – вся атмосфера в класному приміщенні має сприяти цьому. Особливу увагу необхідно приділити вибору парт та стільців, які за висотою поділяються на 6 зростових груп.

Для комфортного та успішного навчання дітей,  класи повинні бути укомплектовані усім необхідним, зокрема якісними меблями та шкільним приладдям. Адже навіть такі деталі як стара дошка, на якій ледве можна щось прочитати, постійне скрипіння несправної парти не лише розсіює увагу дітей, але може раз і назавжди відбити тягу до навчання. І де як не у школі та садку дітей привчають до гігієни, формують їх поведінку по відношенню до особистої власності; дітям в користування присвоюють шафки особистих речей для зберігання верхнього одягу, перевзуття та рушника. Так діти привчаються до порядку та шанобливого ставлення до особистих речей.

Ще одним суто особистим предметом можна назвати ліжечко для дітей в садочку. Щоб з настанням тихого часу дитина з задоволенням засинала, і прокидаючись з новими силами продовжувала гратись та навчатись.

М’які меблі, текстиль та матраси

Дитячий світ схожий на казку, і батьки можуть зробити його яскравішим, цікавішим та особливішим. Дитина мислить нестандартно, дорослі ж повинні сприяти такому креативному мисленню. Тому дитячу кімнату необхідно облаштувати м’якими модульними меблями. Чому саме ці меблі сприяють розвитку та творчому баченню? По-перше м’які модульні меблі яскраві, кольорові та приємні на дотик. По-друге такі меблі можуть використовуватись як знаряддя для гри. По-третє діти можуть самотужки розміщувати та складати ці меблі, що дозволяє вивчати навколишній світ, і придумувати нові розваги. А головне ці меблі є безпечними, пізнавальними та підходить для дітей будь-якого віку.

Куток для відпочинку малюка завжди повинен бути свіжим та чистим. Ліжечка мають бути облаштовані м’яким комплектом постелі. Ортопедичний матрас чудово підтримує спину дитини під час сну. Адже після насиченого дня оптимальний відпочинок стає передумовою здорового і активного нового дня.

Постіль для дитини має відповідати таким вимогам:

  •      • антиалергічність і екологічність;
  •      • комфорт і безпека;
  •      • жорсткість матрацу для запобігання проблем з осанкою, та постійною втомою;
  •      • естетичність.

З інтернет-магазином «Жабеня» дитяча кімната перетвориться на райський куточок з креативними та практичними меблями для найдорожчих людей – діток. Інтернет-магазин «Жабеня» – втілює мрії дітей у життя.