В актовий зал
kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

В актовий зал
Крісло для актової зали, трьохмісне, м'яке, тканина

Крісло для актової зали, трьохмісне, м'яке, тканина

3,135 грн.

Крісло для актової зали виготовлено на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням..

Крісло для актової зали, трьохмісне, м'яке, шкірозамінник

Крісло для актової зали, трьохмісне, м'яке, шкірозамінник

3,135 грн.

Крісло для актової зали виготовлено на металевому каркасі, покриття нанесене напиленням порошкови..

Трибуна з вузькою основою з гербом

Трибуна з вузькою основою з гербом

1,068 грн.

Габаритні розміри: 500х500х1145 мм. Вага: 22,34кг. Використовується ДСП 18мм та ПВХ- 1мм. Декор..

Трибуна з круглою основою з гербом

Трибуна з круглою основою з гербом

1,245 грн.

Трибуна з круглою основою з гербом. Габаритні розміри: 550х560х1300 мм. Матеріал: ламіноване ДСП ..

В актовий зал

Меблі для актового залу: сучасні, зручні, недорогі

Облаштовуєте актовий зал і шукаєте недорогі таі зручні меблі? Інтернет-магазин «Жабеня» пропонує відповідні крісла для дітей, а також трибуни за оптимальними цінами і з можливістю додаткової економії.

Що можна вибрати

Актовий зал в школах та інших освітніх і розважальних закладах для дітей потребує особливих меблів. Крісла для дітей повинні бути розраховані на їхній зріст та вагу, а також повинні добре переносити часте і тривале використання.

В інтернет-магазині «Жабеня» можна вибрати крісла:

  1. Тримісні. Цей класичний варіант дозволяє створювати зручні лави по три або шість місць в ряду - оптимальне рішення для актових залів в школах стандартного планування.
  2. Чотиримісні. Ідеальні, якщо тримісні крісла не можуть ефективно «освоїти» весь простір актового залу. Більш стійкі завдяки збільшеній масі і протяжності.
  3. Жорсткі. Фанерні крісла - найдешевший варіант, який ідеально підходить для наймолодших користувачів. Вони можуть з успіхом використовуватися в дитячих садочках та інших установах для дошкільнят, а також в актових залах для молодших школярів. Невелика маса тіла дітей в цьому віці дозволяє не відчувати дискомфорту при використанні жорстких сидінь.
  4. М'які. Відрізняються більш міцною конструкцією і розраховані на дітей старшого віку - можуть використовуватися як для дошкільнят, так і школярів різного віку, а також їхніх батьків і викладачів. М'які спинки і сидіння дозволяють користуватися кріслами необмежено довго без появи неприємних відчуттів.

Трибуна - ще один важливий елемент обстановки актового залу. Моделі висотою 1,1-1,3 м ідеально підійдуть для шкільних заходів - ними можуть користуватися і молодшокласники, і старші учні, і представники шкільної адміністрації.

Як вигідно придбати

Інтернет-магазин «Жабеня» пропонує меблі для актових залів, вироблені найкращими перевіреними вітчизняними і зарубіжними меблевими брендами. Всі товари з каталогу компанії можна купити зі знижкою від 2 до 7% за клубною карткою або при оптових закупівлях. Придбати товар за зниженою ціною можуть і фізичні, і юридичні особи.

За допомогою транспортних компаній «Нова Пошта», «Ін-Тайм», «Делівері» і «Міст-Експрес» покупки доставляються в будь-який регіон України швидко і надійно. Хочете, щоб ваш актовий зал був обладнаний якісними, зручними і довговічними меблями? Замовляйте їх в «Жабеня»!