Про нас
kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Про нас

Асортимент "ЖАБЕНЯ" - це понад 10 000 товарів для активного розвитку дітей за цінами кращих виробників України та Офіційних Представництв імпортних Брендів! Географія як постачальників, так і покупців - вся Україна. Ми тісно співпрацюємо із закладами раннього розвитку та школами прогресивного батьківства, дитячими садочками та навчальними закладами, беремо участь у міжнародних та національних виставках, спеціалізованих семінарах, відслідковуємо усі значимі події галузі та інформуємо наших клієнтів!
 
Вже не один рік ми працюємо на ринку дитячих товарів для активного розвитку, в т.ч. дерев'яних розвиваючих іграшок та конструкторів, спортивних комплексів та майданчиків, екологічних дерев'яних меблів, дитячого транспорту.
 
Інтернет-магазин "Жабеня" завжди проявляє високий інтерес до розвиваючих рішень і пріоритетно пропонує, наприклад, в сегменті дерев'яної розвиваючої іграшки, меблів, спорткомплексів - продукцію саме українсьокого виробництва! Нам важливо і приємно представляти сертифіковані товари українського виробника, пропонувати покупцям екологічні, корисні та безпечні рішення!
 
В напрямку "Дитячий транспорт" - це пропозиції світових лідерів, якість товарів яких перевірена десятиліттями (електромобілі, веломобілі, біговели, педальний транспорт, автокрісла, дитячі валізки, аксесуари в авто).

Інтернет-магазин "ЖАБЕНЯ" є центром товарів для активного розвитку і зорієнтований на потреби прогресивних батьків! Запрошуємо і Вас зробити свій вибір!