Методика Нумікон
life logo

(063)90 330 61

kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Категорії

Методика Нумікон
Набір Нумікон Home Kit

Набір Нумікон Home Kit

4,500.00 грн.

     Набір призначений для вивчення елементарних математичних понять та уявле..

Методика Нумікон

Методика нумікон - як швидко навчити дитину основним поняттям і рахунку

Нумікон був створений для ефективного навчання дітей рахунку - з цією авторською методикою можна ефективно навчати не тільки звичайних дітей, а й малюків з синдромом Дауна. Придбати сертифікований набір з докладною інструкцією можна в інтернет-магазині «Жабеня».

Що таке нумікон

Нумікон - набір і авторська методика, розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Гра розвиває:

  • дрібну моторику;
  • логіку;
  • креативність;
  • асоціативне мислення;
  • уявлення про форми і числа;
  • усний рахунок,
  • пам'ять.

З її допомогою дитина може навчитися додаванню, відніманню, множенню і діленню, набір дає уявлення про основні властивості чисел (парність, кратність).

Як гратися з нуміконом

Робота з нуміконом починається зі знайомства дитини і основних деталей набору - пластикових деталей з отворами від 1 до 10. На початковому етапі малюк використовує їх для звичайних ігор - розфарбовування, відбитків на піску і пластиліні, виловлювання з води і т.д. - це потрібно для цілісного зорового і дотикального запам'ятовування деталей. Перераховування отворів в деталях на початковому рівні не потрібне.

Далі гра використовується для створення простих зображень - для цього в наборі передбачена спеціальна дошка, на яку ідеально нанизуються компоненти з виїмками. Третя стадія роботи з комплектом - порівняння деталей між собою, знайомство малюка з числовим рядом через асоціації з компонентами гри.

Потім нумікон починає працювати як додатковий наочний матеріал при навчанні простих арифметичних дій. Наприклад, для складання комбінуються дві деталі, потім на результат накладається цільна деталь тієї ж «цінності».

Нумікон можна включати в освітній процес на різних етапах - він підходить для виконання простих арифметичних і графічних завдань, завдань по накопиченню сенсорного досвіду, розвитку пам'яті і т.д.

Як придбати

Купити нумікон в інтернет-магазині «Жабеня» можна з доставкою в будь-яке місто України. Транспортуванням покупки займаються транспортні компанії «Нова Пошта», «Ін-Тайм», «Делівері» і «Міст-Експрес», завдяки чому отримати набір можна в максимально короткі терміни.

Придбати ігровий комплект зі знижкою можуть як фізичні, так і юридичні особи - клубна карта або оптові закупівлі дозволяють економити від 2 до 7% вартості дитячих товарів від «Жабеня».