Купити Навчальні картки, пазли в інтернет магазині в Херсоні, Запоріжжі, Львові, Луцьку, Києві та інших містах України з доставкою.
life logo

(063)90 330 61

kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Фільтр

- грн.
Виробники:
Категорії

Навчальні картки, пазли
Адвент-календар в українському стилі

Адвент-календар в українському стилі

320.00 грн.

     Календар очікування свята в українському стилі допоможе дитині зрозуміти..

Давайте вивчати букви та слова

Давайте вивчати букви та слова

277.00 грн.

У наборі "Давайте вивчати букви і слова" від фірми Tactic є 4 захоплюючі ігри, які допоможуть дит..

Магнітна абетка

Магнітна абетка

40.00 грн.

Вивчаєте алфавіт у ігровій формі з магнітною абеткою.  Яскраві картки можна розміщувати на..

Магнітна абетка Принцеса Софія

Магнітна абетка Принцеса Софія

40.00 грн.

Ігри на магнітах зроблять процес навчання легким та цікавим для Вашого малюка. Даний набір познай..

Магнітні цифри

Магнітні цифри

35.00 грн.

Вивчайте цифри та математичні знаки за допомогою зручних магнітних карток. Граючи, дитина легко і..

Настільна гра Давайте вивчати цифри

Настільна гра Давайте вивчати цифри

199.00 грн.

  Гра для дітей , яка допоможе дитині навчитися рахувати. Вирішіть завдання і вкладіть плитк..

Цифри на магнітах Принцеса Софія

Цифри на магнітах Принцеса Софія

35.00 грн.

Ігри на магнітах зроблять процес навчання легким та цікавим для Вашого малюка. Даний набір познай..

Навчальні картки, пазли

Зацікавлюємо дітей до навчання за допомогою навчальних пазлів та карток

Дітям у ранньому віці дуже важливо розвивати дрібну моторику, уважність, логіку та кмітливість. За допомогою навчальних карток ваш малюк може навчитися рахувати та засвоїть алфавіт вже у дошкільному віці, а ось складання пазлів сприятиме розвитку дрібної моторики та логічного мислення. Така медодика навчання дітей, як для дорослих специфічна і не до кінця зрозуміла, але геніальна у своїй простоті, про це Мішель Монтень колись сказав: «Дитячі ігри – зовсім не ігри, і правильніше дивитися на них як на найзначніше і глибокодумне заняття цього віку.» Тому такі спеціальні ігри можна повноправно вважати дошкільними уроками з математики чи читання.

Так наприклад, гра «4+» принцип якої скласти з різних частинок фігурки, які необхідно в свою чергу закріпити в отворах розвиває у дитини:

  •      • Геометричне поняття різних фігур
  •      • Вчить рахувати до чотирьох
  •      • Розвиває конструктивні здібності
  •      • Дає загальне поняття про частини та дроби

У вивченні алфавіту нам зможе допомогти на перший погляд знайома абетка, тільки удосконалена магнітними елементами. Такий спосіб дозволяє дитині співставити букви та зображення на азбуці з елементами на магнітних картках. Така гра не тільки розвиває логіку та увагу а також швидко та цікаво допоможе малюкові вивчити всі букви алфавіту.

Навчальні пазли допоможуть не лише розвинути логіку малюка але і дрібну моторику пальців рук. До того ж, пазли користуються популярністю не лише у дітей віком від трьох до п’яти, але і у тих, хто вже відвідує школу.

Навчальний пазл «Тварини на фермі» - це цікава та пізнавальна гра

У рубриці навчальних пазлів велику популярність серед молодих та сучасних батьків заслужено набула гра «Тварини на фермі». Гра передбачає вивчення тварин, та розпізнавання їх голосу за допомогою пазлів.

Принцип гри заключається в тому, що дитині необхідно знайти на дошці виїмку спеціальної форми, яка б підходила під кожну з карток на яких зображені тварини. Як тільки «тварина знайшла своє місце» лунає характерний голос цієї тварини. Гра є дуже захоплюючою для дітей від двох років. Такі пазли допомагають батькам ознайомити дитину зі свійськими тваринами та розказати дітям про те яка у тварин поведінка, що вони люблять їсти та «як говорять».

Таке навчання не потрібно нав’язувати дітям, адже малюки самі проситимуть вас допомогти складати пазл.

Навчальні картки – це початок навчання арифметики і читання

За допомогою ігрових таблиць в злежності від нахилу по навчанні, дитину можна гарно підготувати до школи. Просто граючись з картками ви ознайомите свою дитину з літерами, і зможете разом складати слова. Таким чином можна навчити малюка читати та писати.

Правда картки бувають не лише з літерами, є також картки з зображеними цифрами, математичними знаками та геометричними фігурами. Також є магнітні абетки – це спеціальна дошка на якій можна розміщувати магнітні картки з буквами та тваринами назви яких починаються на ту ж букву що на картці. Є також азбука для дівчаток, яку можна вчити під керівництвом принцеси Софії. Гра з такими картками сприяє швидкому розвитку та навчанню дитини у дома, та якісній підготовці до навчання в школі.

Інтернет магазин «Жабення» дбає про те, щоб діти могли не лише з користю гратися але і весело та цікаво дізнаватися багато нової інформації. Пропонуючи навчальні картки та пазли для прогресивних батьків, ми впевнені що дитині буде цікаво вивчати букви та цифри з принцесою, складати букви в слова, ознайомлюватися зі світом тварин.

З інтернет-магазном «Жабеня» – цікаве навчання та ігри щодня.