Іграшки
kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Іграшки

Уточнити пошуковий запит
Автомобіль для Ляльки Вініл Скретч

Автомобіль для Ляльки Вініл Скретч

615 грн.

 Найзнаменитіша поні-діджей DJ Pon3 та її шикарний автомобіль обов'язково сподобається юним ..

Лялька Алісса

Лялька Алісса

4,730 грн.

Лялька Алісса- колекційна лялька Соні Хартман. Лялька має рухливе шарнірне тіло з 9 точками ..

Лялька Олена

Лялька Олена

4,400 грн.

Дуже мила, з чистим безпосереднім поглядом лялька Олена від Sonja Hartmann викликає непідробне за..

Лялька Принцеса

Лялька Принцеса

4,400 грн.

Лялька принцеса в рожевому є володаркою довгого прямого чорного волосся з якісного штучного волок..

Ляльки Дівчата Еквестріі

Ляльки Дівчата Еквестріі

449 грн.

 Чудовий подарунок для прихильниць мультфільму "Дівчата Еквестріі". Дівчатка із задоволенням..

Міні-набір Поні з артикуляцією

Міні-набір Поні з артикуляцією

399 грн.

 Чудовий подарунок для будь-якої шанувальниці мультсеріалу My Little Pony. Поні тепер рухлив..

Набір Карета для поні Твайлайт Спаркл

Набір Карета для поні Твайлайт Спаркл

629 грн.

 Карета для справжніх принцес в якій можна вирушити в захоплюючу мандрівку.   У..

Набір Подружки поні

Набір Подружки поні

233 грн.

 Чудовий подарунок для будь-якої шанувальниці мультсеріалу My Little Pony. Поні продаються о..

Поні з аксесуарами

Поні з аксесуарами

205 грн.

 Чудові поні з мультсеріалу «Дружба - це диво!». Кожна поні унікальна та має свою відзнаку. ..

Поні з артикуляцією

Поні з артикуляцією

300 грн.

 Чудовий подарунок для будь-якої шанувальниці мультсеріалу My Little Pony. Поні тепер рухлив..

Поні модниця Делюкс Раріті

Поні модниця Делюкс Раріті

626 грн.

 Грайте разом з модницею поні Раріті та робіть їй найшикарніші зачіски на її красивій, густі..

Поні модниця Твайлайт Спаркл

Поні модниця Твайлайт Спаркл

698 грн.

 Грайте разом з Принцесою Твайлайт Спаркл і робіть їй найчудовіші, красиві і дивовижні зачіс..

Поні модниця Флатер Шай

Поні модниця Флатер Шай

704 грн.

 Грайте разом з модницею поні Флаттершай і робіть їй найшикарніші зачіски на її красивій, гу..

Поні модниці Шиммер та Каденс

Поні модниці Шиммер та Каденс

649 грн.

 Чудові поні з мультсеріалу «Дружба - це диво!». Кожна поні унікальна, у них є свій модний т..

Поні Принцеса Каденс

Поні Принцеса Каденс

872 грн.

 Чудова іграшка поні з популярного мультсеріалу «Дружба - це диво!». Принцеса Каденс готуват..

Іграшки

Як обрати іграшку

Обрати іграшку, яка була б до вподоби Вашій дитині завдання не з простих. Адже під час гри ваше чадо навчається та пізнає світ. І дуже часто іграшка стає основним інструментом для розвитку у дитини мовних, математичних та творчих здібностей. Іграшка – це по суті друг малечі, з яким вона проводить час у день та в ночі. Тому будь-яка забавка в арсеналі вашої дитини залишає неабиякий відбиток на індивідуальності та самобутності маленького індивіда.

Але у магазині при виборі іграшки часто зустрічається розбіжність поглядів на одну і ту ж саму забавку. Мамі іграшка здається не надто безпечною та міцною, дитину ж вона приваблює яскравим кольором та функціональністю. Дійти згоди при виборі іграшки насправді дуже легко. Якщо підійти до цього питання раціонально, то доброю буде та іграшка, яка задовольняє такі потреби:

  1. 1) Екологічність та безпека. Іграшка повинна приносити лише позитивні емоції у дитини. Тому батьки намагаються відмежувати оточення малечі від шкідливих речей. У зв’язку з цим іграшка має бути, антиалергічна, екологічна та безпечна. Пам’ятайте, що безпечна іграшка не має гострих та колючих країв, (її досить важко зламати) вона не містить токсичних барвників, та шкідливих елементів.

  2. 2) Цікава іграшка. Іграшка перш за все повинна подобатись дитині. Тому при виборі іграшок в першу чергу звертайте увагу на побажання дитини. Важливо також пояснити дитині чому для неї кращою буде інша іграшка, обов’язково вказавши переваги запропонованого Вами варіанту.

  3. 3) Навчальна складова іграшки. Граючись іграшками дитина вчиться мислити та сприймати інформацію від навколишнього світу. Тому іграшка має бути не лише розважального характеру, а і нести навчальний зміст.

Звичайно, список критеріїв можна розширити до безкінечності, адже у кожного маленького споживача свої вимоги до забавок. Але важливим моментом є піднесення іграшки Вашому маляті в подарунок з посмішкою і від щирого серця.

Іграшка найкращий подарунок

Хто з нас в дитинстві не мріяв про нову іграшку? Смаки та вподобання нового покоління дещо відрізняються, але бажання отримати в подарунок іграшку є незмінним. Тому якщо дитина зраділа новій іграшці і одразу прийнялась до гри – це признак хорошого подарунку.

Іграшка в подарунок має бути не занадто важка чи об’ємна. Зовнішнім виглядом вона має приваблювати малюка, а додаткові опції будуть лише перевагою.

Якщо дитина зовсім крихітна то іграшка має бути суцільна, без дрібних елементів. Вона має бути ергономічною та не надто складною. Іграшку краще підбирати зважаючи на захоплення малечі, та таку яка б приносила вашій дитині користь.

Іграшки для малят впливають на формування їх характеру. Наприклад м’які іграшки для дівчат прививають ніжність та турботливість, а металеві та міцні машинки, які так полюбляють хлопчики характеризують чоловічу твердість в майбутніх вчинках. Тому уважно підбирайте іграшку, адже вона віддзеркалює особливості характеру у майбутньому дорослому житті.

Скільки іграшок необхідно малечі.

Здавалося б, чим більше іграшок – тим краще для дитини. Проте величезна кількість іграшок у кімнаті може стати причиною безладу. Тому це саме цей випадок, коли переважає якість а ніж кількість. Спостерігаючи за дитиною ви можете з легкістю визначити скільки іграшок їй необхідно. Звичайно, для того щоб дитина склала найповнішу картину про світ, вона потребує великої кількості іграшок. Але важливо теж підібрати іграшки які несуть корисний та позитивний підтекст. Наприклад, хлопчиків краще за все оточувати машинками. А ось з іграшковою зброєю потрібно бути обачним, адже вона несе у собі символ насильства, від якого дитину краще вберегти.

Дівчаткам краще дарувати іграшкову посуду, особливо якщо вони цікавляться як куховарить мама. Оптимальна кількість іграшок залишатиме достатньо простору в приміщенні, збереже порядок у дитячій кімнаті, та створюватиме затишок та креативну обстановку.

Найрізноманітніші і тільки безпечні іграшки Ви можете придбати в інтернет-магазині «Жабеня». Навчальні та розважальні іграшки для дітей будь-якого віку, не залишать байдужими ні дітей ні дорослих. В інтернет-магазині «Жабеня» на діток чекають нові відкриття.