Новини
kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Новини

Дитячий столик для гри і навчання

Як вибрати столик для дитини Столик у дитячій кімнаті — це не просто елемент меблів, а так звана робоча зона вашого малюка. Тому для того, щоб підібрати найкращий варіант робочої чи ігрової поверхні для свого чада потрібно розібратися для яких потреб столик буде використовуватися. Адже за столиком можна гратися, чаювати, читати книги, писати, малювати і складати пазли, і це все можна робити, як самому так і в компанії маленьких однодумців. Для того, щоб визначитись у цьому різноманітті можна вибирати столик за допомогою простих питань: Якої форми та розміру має бути стіл? Адже вони бувають прямокутні, круглі, квадратні, багатосторонні, кутові і фігурні. І для столу в ігровій кімнаті має бути “розумне” розташування, щоб не красти такого цінного для дитини вільного простору. Т ..
Детальніше ...

Опубліковано: 17.02.2019

Все про стільці та їх види

Види стільців для дітей Цей корисний та дуже важливий вид меблів не може залишитись поза увагою дбаючих батьків. Адже здорова осанка важлива для дитини і досягти її можна якщо сидіти на зручному і правильному стільці. Проте видів стільців як не дивно дуже багато і всі вони мають певні властивості. Тому для кращого розуміння вибору зручного і не шкідливого стільця їх можна класифікувати на 4 види: Стаціонарні стільці. Найчастіше використовується у навчальних закладах, проте це не обов'язкове обмеження. Зазвичай такі стільці виготовляються з дуже міцних матеріалів, а дизайн моделі прагматичний і мінімалістичний для школярів. Зручний для занять письмом. Також вони незамінні при одяганні і обуванні школярів самостійно, чи заплітання косичок для донечки біля дзеркала. Комп' ..
Детальніше ...

Опубліковано: 17.02.2019

Як здійснити казку у житті дитини. Сім порад для облаштування сенсорної кімнати

Дитяча кімната є абсолютним відображенням внутрішнього світу дитини і першочерговим завданням батьків є облаштувати цей світ цікаво та безпечно. Надбання науково-технічного прогресу дозволяє втілити у дизайні дитячої кімнати найсміливіші і неповторні ідеї. Перетворити стіни на ілюзію відкритого космосу — легко, зануритись у відчуття глибокого океану — запросто, милуватись вогнем у кімнаті — звичайна справа. Усі ці неймовірні враження можна отримати не за допомогою магії, а просто оснастивши кімнату новітніми сенсорними приладами. Для того щоб кімната мала неповторний вигляд важливо врахувати сім простих порад від провідних дизайнерів: Гармонія. Так, всі ці атрибути космічного світу є звичайно цікавими, проте потрібно пам'ятати, що не варто робити акцент лише на релаксації. Н ..
Детальніше ...

Опубліковано: 31.10.2018

Спорт чи гра? Як поєднати?

Дитинство — це саме час для розваг, ігор і пустощів. Футбол на майданчику, лазіння по драбинках, скакання на батуті після малорухомого навчання за шкільними партами — це саме те, що потрібно активній, здоровій дитині. Тому, якщо ваш майданчик біля дому не прокачаний під сучасного школяра, варто задуматись про наповнення свого подвір'я спортивними новинками, задля того, щоб відірвати увагу дитини від гаджета. Тому, щоб залучити геймера до спорту на свіжому повітрі можна зупинити вибір на гімнастичному комплексі на якому дітям організовувати спортивні квести, між кварталами. Для маленьких пустунів дошкільного віку в наших виробників теж є щось різнобарвне і цікаве: сухі басейни та батути. І якщо батут зазвичай призначений для гри на вулиці, то вовтузитись в сухих басейнах можна і вдом ..
Детальніше ...

Опубліковано: 30.10.2018

Шведська стінка у спортивному залі — запорука здоров'я школярів

Хоча навчальний сезон вже стартував, проте оновити шкільне обладнання завжди бажана для дітей перспектива. Особливо це стосується класних кімнат і спортивних залів. Адже у спорті, як відомо, завжди є куди рости та розвиватися, тому нове обладнання допоможе розширити спектр навичок та покращити фізичну форму. Нові технології — це звичайно добре, але перевірені ефективні методи тренувань — краще, особливо, якщо мова йде про шведські стінки. Проте, щоб підтвердити це твердження потрібно насамперед розібратися, що таке шведська стінка: її види та призначення. Обираємо шведську стінку за класифікацією Шведська стінка — це гімнастичне обладнання, призначене для спортивних вправ, вона за виглядом схожа на драбину. Назва “стінка” пов'язана зі звичним місцем розміщення знаряддя біля ..
Детальніше ...

Опубліковано: 29.09.2018

Гімнастичне обладнання для дітей та дорослих

Якщо спортивний клуб, спортзал чи фітнес-студія є справою твого життя, і ти хочеш бути завжди корисним для тих, хто прагне розпочати заняття новим цікавим видом спорту. Гімнастичне обладнання стане чудовим доповненням у твоєму спортрумі, а інтернет-магазин “Жабеня” з радістю надасть кваліфіковану пораду, щодо гімнастичного обладнання представленого у нашому онлайн-магазині. Ми пропонуємо обладнання для гімнастики, на якому можна займатись як любителям так і професійним спортсменам, як малечі так і дорослим. А зараз більш детальніше розберемося з професійним обладнанням та його призначенням. Паралельні бруси — це гімнастичний спортивний прилад, за допомогою якого можна розвивати координацію, спритність, граційність, а головне — силу. Вправи на паралельних брусах є олімпійською дисцип ..
Детальніше ...

Опубліковано: 26.09.2018

Двохповерхове ліжко: це зручно, надійно, вигідно, оригінально

Двоярусне ліжко — рішення для економії простору. Дитяча кімната - це унікальний куточок оселі, який наповнений іграми, розвагами, активними заняттями. Тому при створенні її інтер’єру — це неодмінно потрібно враховувати. Адже якщо у Вас двоє чи більше дітей, то місця для ігор та розвитку потрібно вдвічі більше. Ефективним рішенням економії простору може стати саме двоповерхове ліжко.   Двоповерхове ліжко - це два односпальні ліжка, одне з яких розміщено над другим по принципу поверху. Ідея придбати двохповерхове ліжко доволі раціональна, оскільки вона зекономить не лише ваш простір але і заощадить кошти. Відповісти на питання, яке ж ліжко підійде саме вам буде легше дослідивши про цей продукт корисну інформацію.   Чим ліжко-горище відрізняється від двохярусн ..
Детальніше ...

Опубліковано: 16.08.2018

Мати татамі: призначення, види, як обрати?

Татамі — це підлогове покриття винайдене у Японії на початку 13 століття. На той час виготовляли його з соломини рису, які сплітали між собою у листи, і готовими листами покривали кімнату у будинках. Зараз мати татамі набули дещо сучасної будови, і їх стали активно використовувати як незамінне покриття спортзалів для занять бойовим мистецтвом та навіть боксом. Основними перевагами матів татамі є:    1. Стійкість до удару;    2. Легкість матеріалу та простота встановлення;    3. Еластичність і пам'ять (після удару повертається у початкову форму);    4. Висока зносостійкість (стійкість до ваги 160-260 кг/м.кб.);    5. Відсутність шкідливих складових;    6. Термін ..
Детальніше ...

Опубліковано: 15.08.2018

Навчатися легко з методикою Глена Домана

Малюки охоче пізнають світ кожного дня: оглядаючи синє небо, слідкуючи за природою, отримують інформацію від маминого дотику, чи музикальної іграшки. Їх маленьких оточує великий цікавий світ сповнений загадками і новинками. Наша з вами задача допомогти крихіткам швидше освоятись в світі, навчити їх краще сприймати та швидко вивчати нову інформацію. Проте, привернути увагу малечі захопленої іграшками до навчання буває нелегко, ефективно буде навчати дитину граючись.   Застосовуючи методику Глена Домана можна легко та невимушено навчити дитину новим словам, цифрам, та навіть вивчити іноземну мову. Отож, якщо ви бажаєте виховати генія карткова методика Глена Домана стане для малечі легким та цікавим починанням.   Чому методика Глена Домана така дієва: &nbs ..
Детальніше ...

Опубліковано: 14.08.2018

М'ячі для спорту та розваг

М'яч — це найпопулярніший інвентар у командному спорті, який знайомий нам ще з раннього дитинства. Проте м'ячі бувають різні та можуть використовуватись не тільки у ігрових та спортивних цілях, а і у методах реабілітації.   М'яч — це предмет сферичної форми найчастіше наповнений повітрям. Його винайшли ще в 17 столітті саме для спортивних ігор, і до сьогодні покращують та видозмінюють. Усі м'ячі за призначенням можна поділити на три загальні види:    1. М'ячі для спорту    2. Для дозвілля    3. Медичні м'ячі   До першого типу варто віднести м'ячі для гри у футбол, баскетбол, волейбол, регбі та інші.   До м'ячів для дозвілля можна віднести дитячі м'ячі, м'ячі для пляжу, для вагітних. ..
Детальніше ...

Опубліковано: 18.06.2018

Реабілітаційний інвентар для ігор та спорту

Реабілітаційний інвентар — це спеціальне спортивне спорядження, яке використовується для покращення фізичної форми, відновлення фізичних функцій організму після лікування та під час проходження реабілітації. Займатися спортом за допомогою реабілітаційного приладдя дуже весело та легко. Для діток такі заняття не лише корисно впливають на фізичне здоров'я, а і покращують настрій.   Усі предмети допомагають дитині розвинути гнучкість, силу, спритність та влучність, перетворивши заняття на веселу та водночас корисну гру.   Чому реабілітаційний інвентар так подобається дітям. Займатися за допомогою реабілітаційного оснащення комфортно при будь-яких умовах, оскільки усі предмети приємні на дотик, деякі із них навіть під час занять масажують шкіру та м’язові ткани ..
Детальніше ...

Опубліковано: 13.06.2018

Як за допомогою спорядження зробити бокс безпечним і ефективним

За допомогою боксерського спорядження заняття бойовим видом спорту можна зробити ефективним та безпечним. Адже досягнення високих результатів не завжди є нашою метою при занятті спортом. Бокс набирає популярності не лише серед чоловіків, він з кожним роком все більше і більше зацікавлює представниць слабкої статі, які хочуть навчитись самообороні, стати сильними та підтримувати себе у відмінній фізичній формі. Тому як для чоловіків так і для жінок дуже важливо щоб заняття були ефективними та комфортними.   Забезпечити заняття боксом без травм та незручностей можливо, якщо дотримуватись простих правил:    1. Одяг та взуття для заняття боксом повинні бути виключно із натуральних матеріалів. Вбрання має не сковувати рухів та забезпечувати повітрообмін і ..
Детальніше ...

Опубліковано: 24.05.2018

СТВОРЮЄМО ІНКЛЮЗИВНИЙ ПРОСТІР. КОНСОЛІДОВАНЕ ПОСТАЧАННЯ. Готові рішення для НУШ, НОП та ІРЦ.

       Запрошуємо Вас розглянути пропозицію консолідованого постачання засобів та обладнання для формування інклюзивного освітнього середовища у закладах освіти та комплексного забезпечення засобами корекції, дидактичними матеріалами, спеціалізованим обладнанням для проведення корекційно-розвиткових занять в інклюзивно ресурсних центрах.          Ми працюємо на ринку України з 2011 року. Одним з ключових напрямків нашої роботи на сьогоднішній день є комплексне забезпечення закладів освіти матеріально-технічними засобами згідно з державними вимогами та рекомендацій щодо створення Нового освітнього простору, формування Нової української школи та забезпечення інклюзивного освітнього середовища.       &nbs ..
Детальніше ...

Опубліковано: 18.05.2018

Дитяче ліжко запорука здорового сну

При облаштуванні дитячої кімнати важлива кожна деталь. Особливої уваги вимагає вибір меблів, а саме ліжка для малюка. Адже здоровий сон для дитини – основа нормального росту та розвитку. Тому при виборі дитячого ліжка варто звернути увагу на:      1. Натуральність матеріалу    2. Якість обробки та покриття    3. Міцне та надійне кріплення    4. Стійкість до деформацій    5. Зовнішній вигляд   Діти – це найцінніший скарб у нашому житті тому їх хочеться оточити тільки найкращим. А оскільки ліжко це той елемент меблів на якому дитина проводить в середньому вісім годин на добу варто більш детальніше розібратися з різновидами ліжок та матеріалів з яких вони вигот ..
Детальніше ...

Опубліковано: 03.05.2018

Крісла-мішки та пуфи: креативно, комфортно, вигідно

Місце велетенських мішків та яскравих пуфів у вашому інтер’єрі Мeблі нeзримо супроводжують нас усe нашe життя. Вони створeні щоб робити нашe щодeння прагматичнішим, комфортнішим, eстeтичнішим та простішим. Алe якщо мова йдe про мeблі для дитячої кімнати тут важливо обирати мeблі “хорошого настрою”. Аджe строгі класичні тумби з eлeмeнтами дeкору eпохи рeнeсансу мало чим вразять та зацікавлять хлопчика 4-ох річного віку. А ось вeличeзний м’який мішок у вигляді міньйона на якого можна стрибнути, сісти, лягти, викличe у такого юного джeнтeльмeна бурю позитивних eмоцій. Тому дитячу кімнату потрібно наповнювати фарбами та цікавинками. І тому крісла-мішки, подушки, дивани та пуфи стануть яскравою дeталькою в інтeр’єрі дитячої кімнати і нe тільки. Такі нeзвичні мeблі всe більшe і більшe наб ..
Детальніше ...

Опубліковано: 11.04.2018

Фітнес — це шлях до здоров'я

Час зайнятись фітнесом? Важко уявити активний спосіб життя сучасної людини без спорту та фітнесу. Нашому організму, щоб повноцінно жити потрібно рухатись. Необхідно постійно тренувати серце та давати навантаження на м’язи і опорно-руховий апарат.   Щоб заставити себе систематично займатись та виконувати вправи можна записатись у фітнес-клуб, найняти особистого тренера або займатись самостійно вдома чи на свіжому повітрі.   Є ряд факторів які сигналізують про необхідність зайнятись спортом:    ● ви відчуваєте важкість при ходьбі вгору (наприклад на сходовій клітці);    ● у вас малорухлива, сидяча робота;    ● ви помічаєте що стали втрачати спортивну форму та набираєте зайву вагу;    ● ви часто ..
Детальніше ...

Опубліковано: 05.02.2018

Перші кроки з Нумікон

Інструкція для самостійного застосування Цей набір призначений для батьків та дітей з ціллю вивчення цифр в домашніх умовах. Для дітей віком від 3 до 5 років.   Підхід Нумікон розроблений з ціллю допомогти вашій дитині побачити зв’язок між числами. Як правило, діти зазвичай дуже швидко зауважують візуальні закономірності і послідовності.    Кожний вид фігурок Нумікон допомагає дітям побачити зв’язок між числами. Ці зв’язки надають тверду основу для розуміння дітьми математики і , саме головне, їх здатність робити усне обчислення.   Цей підхід допоможе освоїти початкову математику, яка вивчається в садочку та школі. Більшість людей, які добре володіють математикою, мають своє власне уявлення про числа і розуміння співвідношення ..
Детальніше ...

Опубліковано: 01.02.2018

Комоди для дому. Як обрати комод в дитячу кімнату?

Дитячі комоди для дому   Одним з основних меблевих атрибутів в кімнаті є комод. І дитяча кімната не є виключенням, адже комод надає затишку кімнаті, економить простір та доповнює дизайн. Важко знайти людину в наш час, яка б не знала, що таке комод та як його застосовувати. Проте, якщо Ви шукаєте комод в дитячу кімнату Вам буде цікаво дізнатися про додаткові функції цього виробу.   Насамперед доцільно вказати, що комод — це виріб, який виготовляється з дерев’яної основи, з МДФ та з ДСП плити. У всіх виробах застосовується тільки якісна фурнітура.   Якщо ви шукаєте комод у кімнату немовляти, то багатофункціональний виріб значно полегшить ваше домашнє життя. Комод можна використовувати як і пеленальний стіл. Завдяки доповнення комода функцією пеленаль ..
Детальніше ...

Опубліковано: 27.01.2018

Спортивно-розважальні ігри

Розваги для всієї сім’ї   Усі ми любимо розважатися, особливо, коли мова йде про розваги у колі друзів та рідних. Адже прагнення урізноманітнити сімейні посиденьки турніром у настільний футбол, хокей чи більярд грунтується на закріпленні сімейних та дружніх цінностей. Дозвілля вдома можна розбавити у незвичайний спосіб, варто лише обрати гру, яка буде довподоби усім та кожному, таку гру яка ще не приїлася, і у яку на рівні можуть грати батьки та діти. Інтернет-магазин “Жабеня” для таких випадків пропонує:        ● настільну гру у футбол (для ярих гравців та вболівальників);      ● настільну гру у хокей ( в яку можуть грати і дівчата);      ● гру у більярд (для азартних та влучних мастаків); &nbs ..
Детальніше ...

Опубліковано: 13.12.2017

Методика Нумікон

Методика Нумікон як спосіб дітям познайомитись з математикою   Молода та прогресуюча методика Нумікон зарекомендувала себе у багатьох навчальних закладах світу як ефективний шлях до вивчення основ математики для діток. Методика бере початок наприкінці двадцятого століття та набирає популярності у використанні не лише у навчальних закладах, а і під час навчання малюків вдома. Навчати малюків по методиці Нумікон можна розпочинати у віці від трьох років. Адже сама методика передбачає елементи гри.   Нумікон - це набір логічних деталей які символізують цифри. Методика дає можливість вивчати цифри задіюючи не лише зорову та слухову пам’ять а також використовуючи тактильні відчуття. Найкраще знайомитись з методикою Нумікон у віці трьох років, коли дитина найбільш цік ..
Детальніше ...

Опубліковано: 12.12.2017

Меблі для дому

Меблі для дому в кімнату немовляти - запорука затишку та комфорту   Перед появою малечі в молодій сім’ї чи не найважливішим рішенням батьків є грамотно та комфортно облаштувати дитячу кімнату якісними та новими меблями. У нагоді може стати порада дизайнера або консультанта по меблевій продукції. Саме таку корисну та кваліфікаційну інформацію ви можете отримати у консультанта інтернет-магазину "Жабеня". Адже щодня у цій сфері появляються новинки, які можуть значно полегшити догляд за малюком. Так, наприклад, на заміну недосконалих пеленальних столів прийшли тепер популярні пеленальні комоди, які забезпечують матусям легку досяжність до необхідних речей при пеленанні, та за рахунок багатофункціональності комоду дозволяють економити простір житла.   Забезпечити шв ..
Детальніше ...

Опубліковано: 06.12.2017

Сухі басейни

Що таке сухий басейн? Поміж величезного різноманіття розваг та дитячих ігор особливе місце займає гра у сухому басейні, тому і не дивно, що у більшості розважальних кімнат для дітей майорить басейн наповнений різнокольоровими кульками.   Сухий басейн являється не лише розвагою для дітей, а також спортивно-ігровим засобом підтримання фізичної форми малюка. Дитина може весело та кумедно бовтатись серед кульок у сухому басейні тим самим укріплюючи свої м'язи та підтримуючи здоров'я. "Купання" у сухому басейні надзвичайно захоплює, тому якщо Ви запланували роботу для якої необхідна спокійна атмосфера - сміливо відправляйте дитину до басейну - це гарантує вам тишу на годину, а то і більше.   Гратись у сухому басейні можна дітям вже від одного року, звичайно разо ..
Детальніше ...

Опубліковано: 05.12.2017

Інклюзивна освіта

Особливі діти потребують особливої уваги. Інклюзивна освіта допомагає  вирішити питання, що виникають при пошуку рішень даної проблеми.   Що таке інклюзивна освіта?   Це альтернатива школам-інтернатам. Ця система дає можливість дітям з особливими потребами навчатися у загальноосвітніх школах, проте за  індивідуальним навчальним планом. Але для повноцінного їх залучення до навчального процесу, їм потрібна певна допомога.   Супровід інклюзивного навчання - це комплексна командна методика. Виділяють три основні напрямки: ●по-перше, систематичне дослідження психолого-педагогічного стану та динаміки її психічного розвитку в процесі шкільного навчання; ●по-друге, створення умов для розвитку учнів та їх успішного навчання; ●по-третє, ..
Детальніше ...

Опубліковано: 23.11.2017

Консолідоване Постачання

     Запрошуємо Вас розглянути нашу Пропозицію співпраці з питань постачання товарів та обладнання для навчальних і спеціалізованих закладів. Якщо Ви фінансуєте утримання або розвиток матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів в Україні, або маєте грантові ресурси, чи є безпосередніми Керівниками таких закладів – Вам 100% буде цікаво і зручно співпрацювати саме з нами.      Ми працюємо на ринку України з 2011 року. Одним з ключових напрямків нашої роботи є комплексне обслуговування навчальних закладів з питань постачання товарів та різноманітного обладнання – від розвиваючих ігор та навчальних авторських методик - до меблів, вуличних спортивних майданчиків, аудиторного обладнання, спортивно-ігрового обладнання чи спеціалізован ..
Детальніше ...

Опубліковано: 15.10.2017

Ви хочете провести свої вихідні корисно та цікаво і Ваша дитина хоче чогось нового?

Ось топ-10 оригінальних ідей, що зроблять відпочинок Вашої дитини справді незабутнім та яскравим:    1. Уроки гончарства  Такі заняття допоможуть Вашій дитині не тільки позбавитися від шкільного стресу, а й розвинути моторику.  2. Школа кінного спорту  Якщо Вам вдасться знайти таку школу поблизу, це ідеальний варіант. Дитина буде не тільки вчитися їздити верхи, а й зарядиться позитивним настроєм на увесь наступний тиждень!  3. Купання з дельфінами  Це ще одна можливість отримати порцію позитиву. Якщо до Вашого міста завітав дельфінарій, не пропустіть нагоди відвести Вашу малечу туди. Купання з дельфінами дитина не забуде ніколи!  4. Туристичний клуб  Звичайно, поки дитина в похід не піде, проте почне до ньо ..
Детальніше ...

Опубліковано: 16.03.2016

Весняний авітаміноз у дітей: як вберегтись?

Здоров’я наших дітей - це найбільша цінність. Ми повинні дбати про здоров’я дітей змалечку, пильнувати кожну дрібничку, саме тому проблеми формування, збереження та зміцнення здоров’я дітей завжди актуальні для нас.    Весняний авітаміноз у дітей: як вберегтись? Авітаміноз у дітей найчастіше помітити навесні. Це не дивно, адже за зиму організм витратив весь запас сил і корисних речовин. Як зміцнити імунітет дитини після зими - читайте сьогодні у нашому матеріалі.  Допомогти розпізнати авітаміноз у дітей Вам допоможуть серйозні симптоми, серед яких:  - погіршення зору;  - сухість шкіри, тріщини, свербіж, лущення;  - захворювання слизових оболонок горла, рота, язика та губ;  - проблеми із зубами та деснами;  ..
Детальніше ...

Опубліковано: 14.03.2016

Консолідоване Постачання

     Запрошуємо Вас розглянути нашу Пропозицію співпраці з питань постачання товарів та обладнання для навчальних і спеціалізованих закладів. Якщо Ви фінансуєте утримання або розвиток матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів в Україні, або маєте грантові ресурси, чи є безпосередніми Керівниками таких закладів – Вам 100% буде цікаво і зручно співпрацювати саме з нами.      Ми працюємо на ринку України з 2011 року.      Одним з ключових напрямків нашої роботи є комплексне обслуговування навчальних закладів з питань постачання товарів та різноманітного обладнання – від розвиваючих ігор та навчальних авторських методик - до меблів, вуличних спортивних майданчиків, аудиторного обладнання, спортивно-іг ..
Детальніше ...

Опубліковано: 03.03.2016

Жабеня, інтернет-магазин - що зроблено для Вас за перших 5 років

Як "Жабеня, інтернет-магазин" досягнув високого рівня експертності в галузі дитячих товарів та став джерелом професіоналізму для своїх Клієнтів   10 фактів:   1. Жабеня, інтернет-магазин понад 5 років успішно працює на ринку дитячих товарів. За цей час ми досконало освоїли галузь і відібрали кращі пропозиції якісних товарів українського виробництва та визнаних іноземних торгових марок.   2. Інтернет-магазин Жабеня став постійним відвідувачем і учасником всіх значимих подій галузі - як місцевого і регіонального рівня, так і національного чи міжнародного.    3. Ми досконало знаємо товар, який пропонуємо, оскільки особисто відвідал ..
Детальніше ...

Опубліковано: 02.03.2016

Жабеня інтернет-магазин на всесвітній виставці у Німеччині!

     Інтернет-магазин Жабеня, як постійний відвідувач і учасник всіх значимих подій галузі, відвідав 67-у Міжнародну виставку Spielwarenmesse 2016 (м.Нюренберг, Німеччина).      Це найбільша у світі виставка іграшок та ігр, товарів для творчості та активного розвитку дітей.      Саме на цій події традиційно зустрічаються найкращі Виробники та Дистрибютори дитячих товарів з усього світу.         Кожного року Учасники Виставки експонують понад мільйон найрізноманітніших товарів, серед яких більше 60 тисяч є найновішими розробками сезону.      В цьому році свої вироби презентувало понад 2 800 Компаній з усього світу.      Серед них - як Виробники, так і ..
Детальніше ...

Опубліковано: 02.03.2016

Вчимося читати

У якому віці краще всього вчитися читати? На думку вчених діти у віці від двох місяців до п'яти років засвоюють найбільший потік інформації. Тому найкраще починати навчання саме в цей час.      1. Вчимо абетку за методикою Глена Домена. Доман вважає, що «Людський мозок - це найдосконаліший комп'ютер, і він підпорядковується тій же закономірності: чим більше фактів йому відомо, тим більше висновків він зможе з них витягти. При цьому якщо ми будемо забивати голови наших дітей всякою нісенітницею, навряд чи варто чекати від них розумних промов і вчинків. Тому ми повинні забезпечувати їх точною, виразною і недвозначною інформацією».  За методикою Глена Домена вчитись просто і дієво. Ідея полягає в тому, щоб дитина вчилася читати слова одразу, а не по ..
Детальніше ...

Опубліковано: 02.09.2015

ОТРИМАЙТЕ МИТТЄВО 100 ГРИВЕНЬ

ОТРИМАЙТЕ МИТТЄВО 100 ГРИВЕНЬ (до 09:00, 09.09.2015)!   Акційний КУПОН* MA35FD34 = ЗНИЖКА 100 грн!   Введіть цей номер при оформленні замовлення в поле «КУПОН»: "MA35FD34" та отримайте знижку 100 грн!   Поширюється на всі замовлення від 500 грн в одному чеку! Можна скористатись МИТТЄВОЮ ЗНИЖКОЮ при покупках в торговому залі: Володимира Великого, 2!   MA35FD34 - це вже Ваші 100 гривень в zhabenya.com.ua!   * - акція дійсна до 09:00, 09.09.2015.   - поширюється на всі товари (акційні в т.ч.).   - додаткові бонуси та знижки («Бонус плюс», «Клубна картка») з використанням акційного купону не сумуються. ..
Детальніше ...

Опубліковано: 02.09.2015

Інтернет шахрайство - рекомендації для безпечних покупок.

З розвитком технологій та технічним прогресом уявити життя без інтернету майже неможливо. Все популярнішим в наш час є продаж через інтернет, або як ще їх називають — інтернет-магазини.   В покупках через інтернет є ряд своїх переваг: - немає потреби ходити по магазинах і шукати необхідний товар. Це можна зробити в один “клік”; - ціни зазвичай нижчі, ніж у звичайних магазинах. Це легко пояснити тим, що інтернет-магазин вимагає значно менше витрат; - доставка за адресою або на пошту. Проте, поряд з перевагами, є і недоліки: - покупка, так званого, “кота у мішку”, - часом може пройти багато часу від моменту купівлі товару до моменту отримання його на руки.   Разом з тим, в інтернеті розвивається інтернет-шахрайство.   Декілька ..
Детальніше ...

Опубліковано: 01.09.2015

Діти мають право плакати!

Найчастіше діти вередують в період криз 1-го року, 3-х років та 7-ми років. Батьки мають мати особливу витримку, аби з цим впоратись.   Плакати - природно так само, як і сміятись. Інколи це просто необхідно для організму.   Загальновідомо, що сльози допомагають зняти напругу та заспокоїтись, якщо людина потрапила в стресову ситуацію. Саме сльози є одним із інструментів організму для стабілізації роботи нервової системи та її нормалізації.   Крім того, сльози сприяють виведенню шкідливих речовин з очей, стимулюють вироблення антибактеріальних речовин, що впливають на опір організму до інфекції.   Цікавий також і той факт, що саме під час активного плачу немовлята тренують легені.   Батькам важливо ро ..
Детальніше ...

Опубліковано: 25.08.2015

Настільні ігри як важливий спосіб навчання та дозвілля

Мабуть, усі відповідальні батьки знають про небезпечний вплив телебачення та комп’ютерних ігор на емоційний розвиток дітей. Проте, лише одиниці вміють правильно обмежити час перебування дитини перед екраном та знайти цьому цікаві заміни. Однією з найкращих альтернатив онлайн-іграм є, без сумніву, класична настільна гра.   Цікавий факт про настільні ігри з’ясували науковці Бостонського коледжу та університету Карнегі-Меллона, які дослідили вплив ігор на математичні здібності дітей. В експерименті вчених взяли участь близько 50 дітей різних вікових груп.   Завдання для першої групи полягало у початку кожного ходу із цифри «1». Для другої групи завдання ускладнили і попросили з кожним ходом продовжувати числовий ряд залежно від того, на якій цифрі вони зупинились ..
Детальніше ...

Опубліковано: 14.03.2015

Фізичний розвиток дітей. Спорткомплекси

Усі відповідальні батьки турбуються про фізичний розвиток своїх дітей. Проте, на жаль, лише одиниці вміють організувати малечі правильний режим та прищепити любов до фізичної підготовки.   Надаючи перевагу “диванному” вихованню, батьки забувають про те, що фізичні вправи допомагають розумовому розвитку малюка та впливають на формування таких важливих рис характеру, як цілеспрямованість, ініціативність, уважність та креативність.   Слабка фізична підготовка дитини спричиняє порушення постави, а це, у свою чергу, ускладнює роботу внутрішніх органів та веде до подальшого погіршення фізичного розвитку. Саме тому так важливо вже з перших років життя привчати малечу до фізичних вправ. Але робити це потрібно так, щоб заняття приносили лише радість та задоволення. Для ..
Детальніше ...

Опубліковано: 25.09.2014

Домашній театр та лялькотерапія

«Казка - це свіжий вітер, який роздмухує вогник   дитячого мислення і мови, вчить людяності,   доброти, працьовитості. Завдяки казці дитина   пізнає світ не лише розумом, а й серцем»   В.О. Сухомлинський     Мабуть, ніщо не приносить дітям стільки радості, як улюблена казка або нова іграшка. Проте, не всі батьки знають, що казки та іграшки – це не лише елементи дитинства, але й засоби виховання малюків.   У казкових сюжетах зрозумілою для дітей мовою описано світ, який їх оточує. Порівнюючи себе з улюбленим героєм, малюк вчиться виражати свої емоції та долати життєві перешкоди.   У дитячій психології навіть існує окремий метод взаємодії батьків та дітей – лялькотерапія, завданням якого є ..
Детальніше ...

Опубліковано: 28.07.2014

Купуємо дерев’яні іграшки - на що звернути увагу?

Досить часто говорять, що дерев’яні іграшки - ознака тяжкого дитинства. Дехто так жартує, а дехто справді вважає, що дерев’яні іграшки - це голос минулого, це неспроможність купити щось "краще", це те, з чим прямувати у гості несолідно. Але чому дерев’яні іграшки не зникають з виробництва? Чому все частіше свідомі батьки купують своїй малечі саме їх?   Дерево - натуральний матеріал, воно тепле, текстурне, міцне, безпечне і витривале. Наші предки рідко-коли робили безглузді речі і здебільшого інтуїтивно обирали найкраще для себе, для своїх дітей. Коники-гойдалки, свистульки, дерев’яні фігурки-іграшки залишали спогади на все життя. Різноманіття сучасних іграшок з дерева вражає: сортери, пірамідки, мозаїки, кубики, геометричні фігури, шнурівки, коники, конструктори, пазли, гео ..
Детальніше ...

Опубліковано: 07.06.2014

Як вибрати меблі для школи

Для загальноосвітніх навчальних закладів є метою не лише навчити дітей, але й вжити усіх необхідних заходів щодо зберігання їх здоров`я. В школах необхідно використовувати відповідні меблі, які покращують працездатність і мають позитивний вплив на поставу учня. Під час навчальних занять, організм учня відчуває навантаження, зумовлене тим, що тривалий час зберігається вимушена робоча поза. Навантаження вагомо збільшується у випадку неправильної конструкції меблів, їх невідповідності зросту та пропорцій тіла учня. За цих умов виникають порушення постави, починає розвиватись короткозорість і знижується кровопостачання.             Насамперед шкільні столи, які зазвичай називають партами та стільцями, повинні відповідати фізіологічним показникам і віков ..
Детальніше ...

Опубліковано: 17.05.2014

Коротка інструкція для молодих мам з вибору дитячого автомобільного крісла.

Ще до недавнього часу багато мам і уявлення немало, що таке дитяче автокрісло, але час не стоїть на місці і ми стараємось покращити власне життя. Насправді такий елемент уже став обов’язковим елементом при подорожі автомобілем, коли з Вами є малюк. Такі крісла бувають декількох типів в залежності від віку дитини та  її ваги Вам потрібно обрати потрібну Вашому малюку групу про це детальніше розповімо нижче. Також вони відрізняються своєю функціональністю, кутом нахилу, трансформацією, дизайном, ременями. Слід пам’ятати, що дорожче не завжди краще потрібно в першу чергу відштовхуватись від задач котрі будуть поставлені. В далеку дорогу краще брати крісло з хорошими ременями і з можливістю відхилитись, щоб дитина могла нормально поспати. Якщо здебільшого для поїздок на короткі дис ..
Детальніше ...

Опубліковано: 05.05.2014

Види автокрісел

За європейською класифікацією, всі дитячі автокрісла розділяються на групи, в залежності від ваги Малюка. Група 0 (вага 0-10 кг,  вік до 6 міс -  9 міс, макс. 1 рік) Дитяча переносна люлька — це колиска, що нагадує своїм виглядом звичайну люльку від візочка, але призначена спеціально для перевезення немовлят в горизонтальному положенні. Зазвичай має свій ремінь безпеки, який кріпиться в області животика дитини. Сама люлька встановлюється на заднє сидіння автомобіля штатними трьох точковими ременями безпеки перпендикулярно ходу руху авто. Тому у неї є спеціальні направляючя для штатних ременів безпеки. Розрахована на вагу від 2–3 кг і до 10 кг. Переносні люльки групи 0 дозволяють дитині лежати на спині. Деякі моделі мають спеціальні перехідники, які дозволяють встан ..
Детальніше ...

Опубліковано: 02.05.2014

Як вибрати дитяче автокрісло

Як вибрати АВТОКРІСЛО. У першу чергу, дитяче автокрісло має гарантувати максимальну безпеку Вашого Малюка при поїздці в автомобілі. По-друге, Малюкові повинно бути комфортно в автокріслі. По-третє, дитяче автокрісло повинно поєднуватися з салоном автомобіля як за способом кріплення, так і дизайном. Єдиного, ідеального дитячого автокрісла для всіх Малюків і автомобілів не існує. Різноманітність автокрісел і аксесуарів до них часто ускладнюють вибір, але сконцентрувати свою увагу слід на найважливішому. Звичайно, кожна додаткова характеристика додає вартості будь-якій моделі автокрісла. Але в процесі експлуатації виявляється, що всі ці функції зовсім не зайві й коштують своїх грошей. Крім того, авторитетна перевірена торгова марка, саме в галузі дитячої автомобільн ..
Детальніше ...

Опубліковано: 22.04.2014

Дитячий автосалон. Еко-відділ "Спорткомплекси, іграшки, меблі"

Інтернет-магазин "Жабеня" в рамках офісу-виставки відкрив перший спеціалізований "ДИТЯЧИЙ  АВТОСАЛОН" та ЕКО-відділ "Спорткомплекси, іграшки, меблі" за адресою м.Львів, вул.Володимира Великого, 2 (приміщення видавництва "Вільна Україна, заїжджати з вул. Стрийська").   Вже не один рік ми працюємо на ринку дитячих товарів для активного розвитку, в т.ч. дерев'яних  розвиваючих іграшок та конструкторів, спортивних комплексів та майданчиків, екологічних дерев'яних  меблів, дитячого транспорту...   Інтернет-магазин "Жабеня" завжди проявляє високий інтерес до розвиваючих рішень і пріоритетно  пропонує, наприклад, в сегменті дерев'яної розвиваючої іграшки, меблів, спорткомплексів - продукцію саме украї ..
Детальніше ...

Опубліковано: 15.09.2013

Сафарі на квадроциклах у Львові

Подаруйте собі, друзям, колегам, батькам приємний подарунок - сафарі на квадроциклах у Львові. Катання відбуватиметься на невеликих одномісних квадроциклах з двигуном 125 куб.см. Тривалість катання - 60 хв. Вартість - 250 грн за годину на одну особу. Вартість другої години - 130 грн. Вартість третьої години - 100 грн. Замовити сертифікат: sales@zhabenya.com.ua (066)11-799-97.  Доставка подарункових сертифікатів в межах Львова - БЕЗКОШТОВНА! ..
Детальніше ...

Опубліковано: 29.03.2013

Інтернет-магазин “Жабеня” - офіційний представник у Львові FREDS SWIM ACADEMY (Академія плавания Фреда, Аугсбург, Німеччина)

Ви можете отримати комерційну пропозицію співпраці, надіславши запит на нашу електронну адресу: sales@zhabenya.com.ua   Переваги для бізнес-партнерів:   - Ваш асортимент розширять унікальні товари, аналогів яких немає,   - Ви отримаєте високу маржу на всі види кіл SWIMTRAINER Classic,   - наші споживачі будуть рекомендувати придбання цих товарів у Вашому магазині; ми також скеруємо їх до Вас через наш сайт,   - наші товари потрібні широкому колу покупців, адже всі купають малюків у ванні, їздять на озера та моря,    ходять в басейни,   - SWIMTRAINER Classic — товар всесезонний, адже плавають з малечею впродовж усього року!   Плавання - од ..
Детальніше ...

Опубліковано: 29.03.2013

Інтернет-магазин “Жабеня” - на міжнародній виставці «Мир детства-2012» (Москва, 25.09.2012-28.09.2012)

Інтернет-магазин “Жабеня” відвідав міжнародну виставку в Москві «МИР ДЕТСТВА-2012».   В цьому році найкращу продукцію і послуги для дітей представляли близько 500 Компаній з понад  30 країн світу (виставкова площа 35 346 м кв).   Свої новинки продемонстрували такі всесвітньо відомі торгові марки, як Adamex, Alex, Avent, Barbie, Brevi, Cam Il Mondo Del Bambino, Disney, Dorel Juvenille Group, Fisher-Pisher-Price,  Gots, Gremmy, Hansa, Lego, Pali, Playmobile, Schleich, Neonato, Nuby, Inglesina, Per-Perego, Smoby,  Intex, Winx та багато інших.   Тематика вистаки охоплювала всі сегменти ринку товарів та послуг для дітей та підлітків. Ділова програма цієї знакової події відображала основні тенд ..
Детальніше ...

Опубліковано: 29.03.2013

Дитяче плавання. Плавання в грудному віці.

Плавання - один з найбільш доступних і корисних видів спорту. Величезне  задоволення від купання ми отримуємо цілий рік: не тільки влітку, на морі або на річці,  а й узимку - в басейні. Відвідування басейну просто необхідне нашим малюкам, оскільки  дитячий організм швидше і гармонійніше розвивається в рідній для нього стихії — воді. Плавання в грудному віці – один з простих варіантів зміцнити організм малюка.  Заняття плавання для дитини можна починати з першого місяця. З довгоочікуваним  приходом у сім’ю дитини, батьки замислюються про те, як його правильно виховати і що  немало важливо, виростити здоровим і міцним.   Плавання дитини в грудному віці – один з простих і ефективних  вар ..
Детальніше ...

Опубліковано: 29.03.2013

Інтернет-магазин «Жабеня» в міжнародній кооперації Україна-Польща-Білорусія!

Інтернет-магазин «ЖАБЕНЯ», в рамках Проекту «Навчання і досвід для бізнесу», взяв участь у першому семінарі для представників малого та середнього бізнесу «Підприємець на транскордонному ринку: правові основи зовнішньоекономічної діяльності» та відвідав Міжнародну коопераційну біржу в Гродно (Білорусія), метою якої було підвищення рівня транскордонного співробітництва і комунікацій між представниками малого та середнього бізнесу трьох регіонів: Кросненсько-Перемишельського (Польща) , Львівської області (Україна), Гродненського (Білорусь).         В програмі заходів слід відзначити Invest Weekend в Гродно! Це діловий форум за участі авторів бізнес-проектів, інвесторів та експертів, націлений на реалізацію бізнес-ідей, вті ..
Детальніше ...

Опубліковано: 28.03.2013