Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/zhab/zhabenya.com.ua/www/catalog/controller/information/news.php on line 81 Купуємо дерев’яні іграшки - на що звернути увагу?
life logo

(063)90 330 61

kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Купуємо дерев’яні іграшки - на що звернути увагу?

Купуємо дерев’яні іграшки - на що звернути увагу?
Досить часто говорять, що дерев’яні іграшки - ознака тяжкого дитинства. Дехто так жартує, а дехто справді вважає, що дерев’яні іграшки - це голос минулого, це неспроможність купити щось "краще", це те, з чим прямувати у гості несолідно. Але чому дерев’яні іграшки не зникають з виробництва? Чому все частіше свідомі батьки купують своїй малечі саме їх?
 
Дерево - натуральний матеріал, воно тепле, текстурне, міцне, безпечне і витривале. Наші предки рідко-коли робили безглузді речі і здебільшого інтуїтивно обирали найкраще для себе, для своїх дітей. Коники-гойдалки, свистульки, дерев’яні фігурки-іграшки залишали спогади на все життя. Різноманіття сучасних іграшок з дерева вражає: сортери, пірамідки, мозаїки, кубики, геометричні фігури, шнурівки, коники, конструктори, пазли, геометрики, вкладки, лабіринти, модулі та багато іншого.
 
Як усе-таки правильно вибрати дерев’яну забавку?
 
1) Насамперед якість. Огляньте, наскільки ретельно оброблена деревина, чи немає надто гострих кутів, чи не видно явного ризику відламування чи роз’єднання певних детальок. 
 
2) Зверніть увагу, чим покрита дерев’яна іграшка - Вашій малечі неодмінно захочеться спробувати її на смак. Обирайте забавки, які вкриті лляною олією або водорозчинними безпечними лаками чи фарбами. Якщо вагаєтесь у якості, можете попросити продавця показати сертифікати та інші документи. 
 
3) Окрім цього, варто звернути увагу на розмір детальок і зрозуміти, для якого віку призначена іграшка. Хоча хто, як не батьки, знають рівень розвитку малечі і зможуть підказати або визначити, чи ця забавка вже неактуальна, чи ще не під силу, або саме вчасно! 
 
4) Надавайте перевагу українській дерев’яній іграшці :)