Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/zhab/zhabenya.com.ua/www/catalog/controller/information/news.php on line 81 Фізичний розвиток дітей. Спорткомплекси
life logo

(063)90 330 61

kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Фізичний розвиток дітей. Спорткомплекси

Фізичний розвиток дітей. Спорткомплекси
Усі відповідальні батьки турбуються про фізичний розвиток своїх дітей. Проте, на жаль, лише одиниці вміють організувати малечі правильний режим та прищепити любов до фізичної підготовки.
 
Надаючи перевагу “диванному” вихованню, батьки забувають про те, що фізичні вправи допомагають розумовому розвитку малюка та впливають на формування таких важливих рис характеру, як цілеспрямованість, ініціативність, уважність та креативність.
 
Слабка фізична підготовка дитини спричиняє порушення постави, а це, у свою чергу, ускладнює роботу внутрішніх органів та веде до подальшого погіршення фізичного розвитку. Саме тому так важливо вже з перших років життя привчати малечу до фізичних вправ. Але робити це потрібно так, щоб заняття приносили лише радість та задоволення. Для цього фахівці рекомендують проводити тренування у комфортному для малюка середовищі, а найкраще - вдома. 
 
Вдалим рішенням у такому випадку є встановлення домашнього спортивного комплексу на основі шведської стінки. Такі комплекси, зазвичай, обладнані усім необхідним для активних, а головне - цікавих тренувань. Для різноманітних ігор діти можуть використовувати шведську стінку, альпіністську стінку, рукохід, турнік, гірку, підвісну гойдалку, гладіаторську сітку, канат, мотузкову драбинку, трапецію, кільця та, навіть, боксерську грушу.
 
Заняття на такому спортивному комплексі сприяють зміцненню імунітету, забезпечують відмінну розтяжку і підтримують в тонусі практично усі групи м'язів (спини, рук, живота, стегон). Ігри на альпіністській стінці, гладіаторській сітці або драбинці відмінно масажують ніжки малюка, що є найкращою профілактикою плоскостопості. Вправи на шведській стінці та турніку знімають напругу з хребта та сприяють виробленню правильної постави. Крім цього, навіть найпростіші спортивно-ігрові заняття допомагають розвивати координацію, спритність, рішучість та наполегливість.
 
Величезну роль для фізичного розвитку малюка відіграє також особистий приклад батьків, адже разом виконувати вправи завжди легше та веселіше. Якщо у Вас велика сім'я, звернути увагу потрібно на універсальні спортивні кутки, які можна адаптувати для користувачів будь-якого віку та статури.
 
Виконуючи з дитиною вправи на спортивному комплексі, важливо навчити її правильно розраховувати свої сили та показати, як потрібно зістрибувати і падати, щоб зменшити загрозу травматизму. Обов'язково подбайте про безпеку та завжди використовуйте гімнастичні мати.