Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/zhab/zhabenya.com.ua/www/catalog/controller/information/news.php on line 81 Вчимося читати
life logo

(063)90 330 61

kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Вчимося читати

Вчимося читати
У якому віці краще всього вчитися читати? На думку вчених діти у віці від двох місяців до п'яти років засвоюють найбільший потік інформації. Тому найкраще починати навчання саме в цей час. 
 
 
1. Вчимо абетку за методикою Глена Домена.
Доман вважає, що «Людський мозок - це найдосконаліший комп'ютер, і він підпорядковується тій же закономірності: чим більше фактів йому відомо, тим більше висновків він зможе з них витягти. При цьому якщо ми будемо забивати голови наших дітей всякою нісенітницею, навряд чи варто чекати від них розумних промов і вчинків. Тому ми повинні забезпечувати їх точною, виразною і недвозначною інформацією». 
За методикою Глена Домена вчитись просто і дієво. Ідея полягає в тому, щоб дитина вчилася читати слова одразу, а не по літерах. Для цього червоним кольором на прямокутних картках пишуть великими друкованими літерами назви предметів, які часто бачить дитина. Дуже важливо при цьому правильно називати, що показано на малюнку. З перших днів слід показувати лише пару картинок, збільшуючи їх кількість з кожним днем. Дитина запам’ятовує побачене й почуте і згодом сама починає читати. Поступово кількість карток збільшується, а отже збільшується і кількість слів. В дитини, вже змалку має правильно формуватись уявлення про навколишній світ. 
http://zhabenya.com.ua/wunderkind-z-pelyushok
 
2. Навчальні ігри: "Читаємо словосполучення" та "Читаємо речення", видавництва Ранок.
Ігри  рекомендовані для дітей від 4 років. Гра на відповідність - дитина може скласти яскраві малюнки і прочитати словосполучення. Використання карток сприятиме покращенню вміння малюка читати слова, складати з них речення. А зрозуміти зміст прочитаного допоможе картинка.
http://zhabenya.com.ua/chitaiemo-rechennya.html
http://zhabenya.com.ua/chitaiemo-slovospolychennja.html
 
3. У вік сучасних технологій є безліч цікавих навчальних додатків для телефонів. Хочемо представити одну з них.
Перша інтерактивна дитяча гра - Мишеняткова абетка! Це весела гра, де малюки дошкільного віку самостійно можуть вивчати український алфавіт та правильне написання букв, а також захоплююче грати та спостерігати, як оживають веселі ігрові персонажі.
Гра абетка створена не лише з навчальною метою, а й для загального інтелектуального розвитку дитини. Адже у абетці дитина не тільки вивчатиме букви, а й познайомиться з різними предметами, які досі їй були не знайомі, довідається про те, які звуки видають різні живі та неживі істоти, що оточують її з народження.
Завоювавши довіру батьків, розробники гри Мишеняткова Абетка вирішили продовжити розвивати свій проект, який допоможе діткам освоїти не тільки абетку, але й математику.
Мишеняткова Математика навчатиме ваших діток цифрам, рахунку, додавати та віднімати у формі міні-ігор. Гра допоможе розвивати логічне мислення ваших малюків та в ранньому віці полюбити цю чудову науку!
 
4. Кубики з алфавітом.
На даний час є безліч пропозицій кубіків: дерев'яні, пластмасові, тканинні, як кольорові, так і однотонні. Кубики легко і в ігровій формі познайомлять дитину з алфавітом, навчать складати перші легкі слова.
http://zhabenya.com.ua/kubyky-alfavit-komarovtoys
http://zhabenya.com.ua/wooden-toys/konstructor-budivelnyk-maksi
http://zhabenya.com.ua/wooden-toys/derevyani-kubyky-budivelnyk-eko


Головне пам'ятати, що навчання в раньому віці має бути в ігровій формі і без примусу. Тоді успіх обов'язково Вам посміхнеться, а дитина з радістю повертатиметься до повторних занять.