Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/zhab/zhabenya.com.ua/www/catalog/controller/information/news.php on line 81 Інтернет-магазин «Жабеня» в міжнародній кооперації Україна-Польща-Білорусія!
life logo

(063)90 330 61

kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Інтернет-магазин «Жабеня» в міжнародній кооперації Україна-Польща-Білорусія!

Інтернет-магазин «Жабеня» в міжнародній кооперації Україна-Польща-Білорусія!

Інтернет-магазин «ЖАБЕНЯ», в рамках Проекту «Навчання і досвід для бізнесу», взяв участь у першому семінарі для представників малого та середнього бізнесу «Підприємець на транскордонному ринку: правові основи зовнішньоекономічної діяльності» та відвідав Міжнародну коопераційну біржу в Гродно (Білорусія), метою якої було підвищення рівня транскордонного співробітництва і комунікацій між представниками малого та середнього бізнесу трьох регіонів: Кросненсько-Перемишельського (Польща) , Львівської області (Україна), Гродненського (Білорусь).

 

 
Інтернет-магазин «ЖАБЕНЯ» в міжнародній кооперації Україна-Польща-Білорусія!
 
Інтернет-магазин «ЖАБЕНЯ» в міжнародній кооперації Україна-Польща-Білорусія!
 


В програмі заходів слід відзначити Invest Weekend в Гродно! Це діловий форум за участі авторів бізнес-проектів, інвесторів та експертів, націлений на реалізацію бізнес-ідей, втілення технологій, підтримку новаторів-підприємців, залучення інвестицій.
Іноземними Колегами було високо оцінено бізнес-проекти української делегації. Вже у новому році планується реалізація спільних заходів і налагодження співпраці!
Приємно зауважити, що у складі української делегації були і наші друзі-постачальники – ТМ «ІГРОТЕКО». Дерев’яні розвиваючі конструктори викликали особливий інтерес та захоплення! Весь асортимент ТМ «ІГРОТЕКО» за цінами виробника завжди доступний для клієнтів інтернет-магазину «Жабеня» (м.Львів, вул..Володимира Великого,2).
Організаторами Проекту «Навчання і досвід для бізнесу» в Україні є Львівський регіональний центр з інвестицій та розвитку (www.cooperation-pl-by-ua.com).