Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/zhab/zhabenya.com.ua/www/catalog/controller/information/news.php on line 81 Жабеня, інтернет-магазин - що зроблено для Вас за перших 5 років
kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Жабеня, інтернет-магазин - що зроблено для Вас за перших 5 років

Жабеня, інтернет-магазин - що зроблено для Вас за перших 5 років
Як "Жабеня, інтернет-магазин" досягнув високого рівня експертності в галузі дитячих товарів та став джерелом професіоналізму для своїх Клієнтів
 
10 фактів:
 
1. Жабеня, інтернет-магазин понад 5 років успішно працює на ринку дитячих товарів.
За цей час ми досконало освоїли галузь і відібрали кращі пропозиції якісних товарів українського виробництва та визнаних іноземних торгових марок.
 
2. Інтернет-магазин Жабеня став постійним відвідувачем і учасником всіх значимих подій галузі - як місцевого і регіонального рівня, так і національного чи міжнародного. 
 
3. Ми досконало знаємо товар, який пропонуємо, оскільки особисто відвідали більшість Підприємств, на яких його виготовляють. Крім того, наші діти також є користувачами цих товарів. Тому, консультуючи Вас, ми можемо не лише презентувати призначення гри чи іграшки, але й поділитись власним досвідом та результатами її використання.
 
4. Багато Постачальників за час нашої роботи довірили Жабеня, інтернет-магазину статус Офіційного Представника у Львові, що дало нам можливість працювати за цінами Виробників і створити лояльні умови для кінцевого Покупця.
 
5. Широкий асортимент товарів дозволяє забезпечити потреби на будь який вік дитини - від народження до повноліття.
А коли йдеться про товар, якого ще нема на сайті - Консультанти "Жабеня, інтернет-магазину" завжди готові надати індивідуальну пропозицію на Ваш запит.
 
6. Робити покупки в інтернет-магазині Жабеня - безпечно. Ми гарантуємо якість замовленого товару, його фактичну відповідність заявленим характеристикам та повний супровід у вирішені рекламацій, якщо виникли пошкодження під час перевезення або будь яка некондиція з вини Виробника-Постачальника.
 
7. Більшість Клієнтів після першої покупки стають нашими постійними Покупцями і отримують КЛУБНУ КАРТКУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ЖАБЕНЯ з накопичувальними знижками.
 
8. Ми підготували кваліфікований Персонал, який професійно обслуговує всі запити Клієнтів.
Наші менеджери систематично проходять спеціалізовані навчальні програми та стажування на підприємствах, як в Україні, так і за кордоном. 
 
9. Нам також добре відомі потреби і можливості навчальних закладів в Україні. Тому, вже не один рік, Жабеня інтернет-магазин успішно співпрацюємо з дитячими садочками, школами, відділами освіти, батьківськими комітетами по забезпеченню їх меблямиспортивно-ігровими товарамидитячими майданчикамирозвиваючими іграшками.
 
10.  Для потреб наших Клієнтів ми забезпечили зручні альтернативні способи і форми оплат та супутні послуги щодо доставок замовлень, проведення монтажних робіт, надання інформаційного та документального супроводу.
 
З повагою до Вас та Вашого вибору!
Миколюк Андрій,
Засновник "ЖАБЕНЯ, інтернет-магазин"
 
Офіційний Представник кращих Виробників дитячих товарів.
Від народження - до повноліття!
 
 (096)54-060-47