Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/zhab/zhabenya.com.ua/www/catalog/controller/information/news.php on line 81 Консолідоване Постачання
life logo

(063)90 330 61

kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Консолідоване Постачання

Консолідоване Постачання
     Запрошуємо Вас розглянути нашу Пропозицію співпраці з питань постачання товарів та обладнання для навчальних і спеціалізованих закладів. Якщо Ви фінансуєте утримання або розвиток матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів в Україні, або маєте грантові ресурси, чи є безпосередніми Керівниками таких закладів – Вам 100% буде цікаво і зручно співпрацювати саме з нами.

     Ми працюємо на ринку України з 2011 року.
     Одним з ключових напрямків нашої роботи є комплексне обслуговування навчальних закладів з питань постачання товарів та різноманітного обладнання – від розвиваючих ігор та навчальних авторських методик - до меблів, вуличних спортивних майданчиків, аудиторного обладнання, спортивно-ігрового обладнання чи спеціалізованого і реабілітаційного.

     На сьогоднішній день у нас понад 150 прямих контрактів з найкращими Виробниками та Імпортерами якісних товарів для дітей. Ми працюємо виключно за цінами Виробників, оскільки є їх Офіційними Представниками! На нашому сайті Ви знайдете 12 тематичних напрямків, а це понад 300 товарних категорій. Асортимент налічує понад 5 000 одиниць товару. І навіть якщо Ви не знайдете необхідного - достатньо надіслати нам запит чи специфікацію і ми підготуємо Вам індивідуальну пропозицію.

     Ми працюємо офіційно і прозоро.
     Забезпечуємо повний документальний супровід, будь які форми та способи оплати, можливість організації доставок по всій Україні з включенням транспортних витрат згідно тарифікації Компаній-Перевізників до рахунку.

     Вам не потрібно шукати 5-10 чи більше Виробників-Постачальників необхідного обладнання – достатньо одного Договору з нами і ми організуємо повну консолідацію Вашого замовлення за цінами Виробників і забезпечимо 100%-ий нагляд за його виконанням та належний документальний і логістичний супровід на адресу навчального закладу.

     За час роботи ми виконали понад 1 000 поставок по всій території України. Маємо позитивний досвід співпраці з Відділами Освіти, різноманітними Фондами, комерційними установами, спонсорськими організаціями чи меценатами, навчальними закладами, безпосередньо з батьківськими комітетами.
Ми досконало знаємо продукцію, яку пропонуємо, оскільки відвідали особисто більшість Підприємств, на яких вона виготовляється.

     Будемо раді стати Вашим постійним Партнером.

     Запрошуємо відвідати сайт https://zhabenya.com.ua/ та познайомитись із нашими активностями у соціальних мережах https://www.facebook.com/ZhabenyaShop/
     З повагою до Вас та Ваших добрих справ і готовністю до активної постійної співпраці!

Миколюк Андрій,
Засновник «Жабеня, інтернет-магазин» ТМ.

Офіційний Представник у Львові кращих Виробників дитячих товарів.
Від народження - до повноліття!

 
 (096) 54-060-47
 (063) 90-330-61
 (066) 11-799-97

http://zhabenya.com.ua/
infoservand@gmail.com