Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/zhab/zhabenya.com.ua/www/catalog/controller/information/news.php on line 81 Консолідоване Постачання
kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Консолідоване Постачання

Консолідоване Постачання
     Запрошуємо Вас розглянути нашу Пропозицію співпраці з питань постачання товарів та обладнання для навчальних і спеціалізованих закладів. Якщо Ви фінансуєте утримання або розвиток матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів в Україні, або маєте грантові ресурси, чи є безпосередніми Керівниками таких закладів – Вам 100% буде цікаво і зручно співпрацювати саме з нами.

     Ми працюємо на ринку України з 2011 року.
     Одним з ключових напрямків нашої роботи є комплексне обслуговування навчальних закладів з питань постачання товарів та різноманітного обладнання – від розвиваючих ігор та навчальних авторських методик - до меблів, вуличних спортивних майданчиків, аудиторного обладнання, спортивно-ігрового обладнання чи спеціалізованого і реабілітаційного.

     На сьогоднішній день у нас понад 150 прямих контрактів з найкращими Виробниками та Імпортерами якісних товарів для дітей. Ми працюємо виключно за цінами Виробників, оскільки є їх Офіційними Представниками! На нашому сайті Ви знайдете 12 тематичних напрямків, а це понад 300 товарних категорій. Асортимент налічує понад 5 000 одиниць товару. І навіть якщо Ви не знайдете необхідного - достатньо надіслати нам запит чи специфікацію і ми підготуємо Вам індивідуальну пропозицію.

     Ми працюємо офіційно і прозоро.
     Забезпечуємо повний документальний супровід, будь які форми та способи оплати, можливість організації доставок по всій Україні з включенням транспортних витрат згідно тарифікації Компаній-Перевізників до рахунку.

     Вам не потрібно шукати 5-10 чи більше Виробників-Постачальників необхідного обладнання – достатньо одного Договору з нами і ми організуємо повну консолідацію Вашого замовлення за цінами Виробників і забезпечимо 100%-ий нагляд за його виконанням та належний документальний і логістичний супровід на адресу навчального закладу.

     За час роботи ми виконали понад 1 000 поставок по всій території України. Маємо позитивний досвід співпраці з Відділами Освіти, різноманітними Фондами, комерційними установами, спонсорськими організаціями чи меценатами, навчальними закладами, безпосередньо з батьківськими комітетами.
Ми досконало знаємо продукцію, яку пропонуємо, оскільки відвідали особисто більшість Підприємств, на яких вона виготовляється.

     Будемо раді стати Вашим постійним Партнером.

     Запрошуємо відвідати сайт https://zhabenya.com.ua/ та познайомитись із нашими активностями у соціальних мережах https://www.facebook.com/ZhabenyaShop/
     З повагою до Вас та Ваших добрих справ і готовністю до активної постійної співпраці!

Миколюк Андрій,
Засновник «Жабеня, інтернет-магазин» ТМ.

Офіційний Представник у Львові кращих Виробників дитячих товарів.
Від народження - до повноліття!

 
 (096) 54-060-47
 (063) 90-330-61
 (066) 11-799-97

http://zhabenya.com.ua/
infoservand@gmail.com