Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/zhab/zhabenya.com.ua/www/catalog/controller/information/news.php on line 81 Фітнес — це шлях до здоров'я
life logo

(063)90 330 61

kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Фітнес — це шлях до здоров'я

Фітнес — це шлях до здоров'я

Час зайнятись фітнесом?

Важко уявити активний спосіб життя сучасної людини без спорту та фітнесу. Нашому організму, щоб повноцінно жити потрібно рухатись. Необхідно постійно тренувати серце та давати навантаження на м’язи і опорно-руховий апарат.

 

Щоб заставити себе систематично займатись та виконувати вправи можна записатись у фітнес-клуб, найняти особистого тренера або займатись самостійно вдома чи на свіжому повітрі.

 

Є ряд факторів які сигналізують про необхідність зайнятись спортом:

 •    ● ви відчуваєте важкість при ходьбі вгору (наприклад на сходовій клітці);
 •    ● у вас малорухлива, сидяча робота;
 •    ● ви помічаєте що стали втрачати спортивну форму та набираєте зайву вагу;
 •    ● ви часто, без будь-яких видимих причин, відчуваєте млявість, втому, сонливість;
 •    ● вас турбує хронічна біль у м’язах та суглобах;
 •    ● вам необхідно пройти курс спортивної реабілітації, для покращення та відновлення здоров’я за порадою реабілітолога.

 

Ці та інші дуже розповсюджені проблеми потребують негайного вирішення, адже нехтування своїм здоров’ям може призвести до невиправних наслідків. Заняття фітнесом та аеробікою легко допоможе подолати фізичні труднощі та покращити настрій.

 

Все про фітнес та навіть більше

 

Нажаль розклад сучасної людини несприяє зміцненню здоров’я. Постійний стрес, погіршення екології, погане харчування та сон — все це пагубно впливає на організм людини. Однак регулярне заняття фітнесом однозначно покращить самопочуття та зміцнить організм.

 

Інтернет-магазин “Жабеня” завжди в курсі останніх спортивних трендів та із задоволенням підтримує та мотивує новачків та професійних спортсменів товарними новинками та наявністю необхідних тренажерів.

 

В нас Ви для себе знайдете:

 1.    1. Балансуючі платформи.
 2.    2. Гантелі.
 3.    3. Килимки.
 4.    4. Гімнастичні палиці.
 5.    5. Адаптери.
 6.    6. Обручі для гімнастики.
 7.    7. М’ячі та багато іншого.

 

Зайняття фітнесом — це не лише модна тенденція для молоді, а і чудова можливість з користю провести час людям похилого віку та дітям. Для кожної вікової групи провідними фітнес тренерами було складено комплекс вправ та рекомендацій для занять.

 

Особливості програм фітнесу для дітей:

 1.    1. Вправи у ігровій формі.
 2.    2. Танцювальні вправи для відчуття ритму та освоєння пластики з дитинства.
 3.    3. Безпечність занять.
 4.    4. Різноманітність та цікавинка вправи для збільшення заохочення дитини до спорту.
 5.    5. Розвиток творчості та індивідуальності рухів для дитини.

 

Чудово коли з дітьми займаються їх батьки. Тоді діти вчаться на яскравому прикладі спортивних батьків, а дорослі надихаються дитячими емоціями та слідкують за безпекою.

 

Програма вправ для дорослих дещо відрізняється:

 •    ● заняття фітнесом обов’язково розпочинається з розминки
 •    ● передбачає силові вправи, та навантаження.
 •    ● займає більше часу
 •    ● є систематичною
 •    ● супроводжується правильним способом життя.

 

Але спорт — це заняття доступне не лише для молоді але і для старшого покоління. Адже після п’ятдесяти життя тільки починається і спортивні вправи для людей у віці є надзвичайно важливими. Заняття фітнесом не є важким чи дуже перевтомлюючим, навпаки рухатись під ритмічну музику треба виключно з позитивом.

 

Чим «озброїтись» для фітнесу?

 

Якщо Ви твердо вирішили займатись фітнесом, аеробікою чи просто ранковою зарядкою — тоді Вам до нас. Вправи з гімнастичним обручем під час занять будуть корисними та доречними для отримання бажаної спортивної форми. Застосовуючи палиці для аеробіки можна розвинути пластику та еластичність. Гантелі та адаптери стануть у нагоді при нарощенні м’язів на руках, а балансуючі платформи допоможуть у розвитку вестибюлярного апарату. Цілий розділ фітнесу присвячений вправам на килимку та з використанням м'яча. Тому, якщо фітнес став невід’ємною частиною Вашого життя усі його атрибути рано чи пізно знадобляться Вам для урізноманітнення занять.

 

Інтернет-магазин "ЖАБЕНЯ" пропонує широкий асортимент товарів для занять фітнесом та аеробікою від визнаних провідних Брендів та Виробників і допоможе підібрати найкращий варіант спортивного знаряддя саме для Вас! "Жабеня, інтернет-магазин": від народження - до повноліття.