Реабілітаційна система Павук купити у Львові, Києві, Україні в інтернет магазині дитячих товарів Жабеня
life logo

(063)90 330 61

kyivstar logo

(096)54 060 47

mts logo

(066)11 799 97

Категорії

Реабілітаційна система Павук

Виробник Медилайн
Модель: Павук
Наявність: Уточнити наявність
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Реабілітаційна система Павук

Реабілітаційна система “Павук” – це спеціальна підвісна система навантаження опорно-рухового апарату для нормалізації тонусу м’язів та збільшення їхньої сили, покращення та розвитку координації рухів. Реабілітаційна система “Павук” є важливим елементом для відновлювального процесу людей з проблемами знаходження у вертикальному положенні (як для повної так і часткової підтримки). Вона призначена для проведення індивідуальної кінезотерапії.

За допомогою еластичних мотузок можна застовувати повне або часткове підвішування пацієнта. Повне підвішування пацієнта і знаходження у вертикальному положенні сприяє навантаженню опорно-рухового апарату для нормалізації тонусу м’язів. Зі зменшенням кількості еластичних мотузок відбувається часткове підвішування пацієнта, яке приводить до збільшення навантаження на нижні кінцівки та додає свободи для виконання активних вправ.

Реабілітаційна система “Павук” для підвісної терапії може використовуватись для 2 різних методів:
1) Повне підвішування пацієнта, для навантаження опорно -рухового апарату;
2) Використання часткового підвішування пацієнта: для виконання активних вправ, для навантаження опорно-рухового апарату, для нормалізації тонусу м’язів та збільшення їхньої сили, покращення та розвитку координації рухів.
За допомогою унікального методу підвісної та блокової терапії (кінезотерапії) можна розвантажити м’язи, наблизившись до стану невагомості, а за потребою ефективно навантажити їх. Підвісна терапія сприяє зміцненню м’язів та є ефективною навіть у тих випадках, коли пацієнт не може самостійно пересуватись у просторі.
Система призначена для осіб з атрофією м’язів і з ослабленням м’язового тонусу, з обмеженням рухливості суглобів, а також з паралічами і парезами м’язів.

Показання
1. Захворювання опорно-рухового апарату, хребта та суглобів (остеохондроз хребта, сколіоз, порушення постави)
2. Функціональні порушення опорно-рухового апарату (больові відчуття в області великих суглобів і хребта з функціональними порушеннями; обмеження рухів у хребті та великих суглобах (колінний, кульшовий, плечовий, ліктьовий)
3. Захворювання і травми головного і спинного мозку з руховими порушеннями (інсульт, травма головного мозку, нейроінфекції, розсіяний склероз, спинномозкова травма хребта, дитячий церебральний параліч (ДЦП) та ін.)
4. Силові та ігрові види спорту та фітнес (реабілітація після травм; тренування функціональної сили, швидкості, координації, витривалості)

Протипоказання
    Виникнення або посилення болю при виконанні вправ
    Стани після операцій на хребті з формуванням анкілозів
    Оперативні втручання на суглобах
    Гострі травми з розривом сухожиль і м’язів
    Декомпенсація серцево-судинної, дихальної систем, печінки і нирок вище I ст.
    Онкологічні захворювання хребта і суглобів

В комплекті: пояс шкіряний (1 шт.); набір еластичних кордів-мотузок (8 шт.); пахові ремені (2 шт.).

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: